Naftininkų g. 9, 89239 Mažeikiai
+370 443 95 179
f

Skiepai

Skiepai yra laikomi saugiausia ir patikimiausia apsauga nuo gyvybei pavojingų užkrečiamųjų ligų (infekcijų). Taip apsaugomas ne tik žmogus, bet ir visuomenei sukuriama saugi aplinka.
Kiekviena vakcina yra skiriama apsaugoti žmogaus organizmą nuo konkrečios ligos (infekcijos) visą gyvenimą arba tam tikrą laikotarpį. 

VšĮ Mažeikių PSPC pacientai gali pasiskiepyti nemokamai:

Vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių rasite: 
https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/ c7bf0da1ab8f11e8aa33fe8f0fea665f/asr

Rizikos grupei, kuri nemokamai skiepijama nuo gripo, priskiriami: 
Su sąrašu asmenų, kurie priskiriami rizikos grupei ir yra nemokamai skiepijami nuo pneumokokinės infekcijos, galite susipažinti čia: priskiriami rizikos grupei.pdf

Egzistuoja infekcijos, kurių vakcinų PSDF nekompensuoja, tačiau gydytojai rekomenduoja pasiskiepyti ir nuo jų. Tuomet poliklinikos pacientai gali rinkti mokamus skiepus. 

Atkreipiame dėmesį, kad kai kurių paslaugų kainos gali keistis priklausomai nuo pirkimo iš gamintojo kainos.

Svarbu žinoti, kad nereikėtų skiepytis vartojant vaistus, kurie slopina imuninę sistemą, atliekant onkologinėms ligoms taikomą chemoterapinį gydymą arba bet kurios kitos ligos ūmiu periodu. Todėl asmenys, norintys pasiskiepyti nuo bet kurios infekcijos, turi pereiti šeimos (vaikų ligų) gydytojo apžiūrą ir Skiepų kabinetui pateikti gydytojo siuntimą, kuriame nurodyta, kokia konkrečia vakcina skiepyti rekomenduojama.

VšĮ Mažeikių PSPC vakcinacija vykdoma 225 kabinete, informacija telefonu 844395155
Kabinetas dirba pirmadienį – penktadienį 8.00 – 15.00 val.

Atnaujinta